0535 924 37 04

Sosyal Medyada Biz}

Gelinlik Modelleri

Denizkızı ve prenses arasında kararsız kalan gelinler için üst etekli bir gelinlik Kolsuz kalp şeklinde yaka ve bu gelinliği yapmak için kullanılan kumaşlar, tül, dantel ve nakış ve değerli taşlar, bu gelinliği ve geline özel bir parıltı katar.

Bele kadar nakış ve değerli taşlar ile işlenmiş, romantik, büzgülü bol etek kısmı ve çiçek detaylı, kalp şeklinde yakası ile vücudu gururla ortaya çıkaran tül ve dantel zarif gelinlik.

Tül, dantel ve değerli taş aplikasyonu. Bunlar, kalp şeklinde yakalı bu balık etekli ve evaze gelinliği yaratmak için kullanılan materyallerdir. Çok özel bir gelin için çok özel bir gelinlik.

Balık etekli, dantel ve güpür aplikli, kalp şeklinde yakalı, balık etekli gelinlik. Güpür aplik süslemeli dantel korsaj.

Kelimeler tek başına bu olağanüstü gelinliği anlatmakta yetersiz kalır. Değerli taş ve nakışlı, krep ve tülden yapılmış bu balık etekli tasarım, tüm açılardan nefes kesicidir. Damla bel ve kayık yaka olan bu gelinlik, davetkar fakat aynı zamanda cazibenin ve ince zevkin eşit oranda kullanılması ile şıktır. Her açıdan harikulade bir gelinlik.

Harikulade. Balıkçıl yaka ve kısa kollu olan bu damla bel, Chantilly, tül ve nakışlı balık etekli gelinlik, vücudu tıpkı bir eldiven gibi sarar. Romantizm ve dişilik, bu harikulade tasarımda bir araya gelir.

Harikulade. Bu, bunun gibi bir gelinliği açıklamak için mükemmel bir kelimedir. Dantel aplike ve nakışlı bürümcük ve tülden, kalp şeklinde yaka ve balık etekli siluet. Yarı şeffaf kollar ve dantelden de olan balıkçıl yaka, bu gelinliği koleksiyondaki en romantik modellerden biri yapar.

Ten rengi alt katmanlı kloş etekli, ön ve arkadan kayık yakalı, dörtte üç kollu Dantel korsajlı renkli gelinlik. Chantilly dantel aplikli krep kumaşlı evaze gelinlik. Grogen kemer.

Bunun gibi eşsiz bir gelinliğe gönlünüzü kaptırdığınızda, aklınızdan çıkarmanız zor olacaktır. Tamamı dantelden yapılmış, uzun kollu, kayık yaka ve damla belli olan gelinliğinizi veya düğününüzü kimse unutamayacak.