0535 924 37 04

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

12 Ekim 1970 İstanbul doğumlu Gülay Şengün ; moda endüstrisindeki kariyerini 1990 yılında Beyoğlu olgunlaşma kız enstitüsü mezuniyetini , kendine has tasarımlarıyla birleştirerek , farklı tasarımları bir araya getirerek meslek taşlarından farklılaşıp , hazırlamış olduğu farklı gece elbiseleri , gelinlikler, abiyeler  ve kişiye özel tasarımlarıyla kısa bir surede birçok kumaşa imzasını atarak sektördeki yerini aldı.

Fark ayrıntılarda gizlidir… moda ve gelinlik sektöründe en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Kurulduğumuz günden beri edindiğimiz bilgi ve tecrübeyle müşterilerimizin isteklerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizle el ele vererek, onları dinleyerek hayallerini gerçekleştirirken, kişiye özel çalışmalar yapıyoruz. Her yeni tasarımda profesyonelce ve aynı heyecanla “Düşleyin Gerçekleştirelim” sloganıyla müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tuttuk. Biz genç ve dinamik bir ekibiz. Sizin hayallerinizi hayata geçirmek için yola çıkan bir ekibiz. Detaylara gösterdiğimiz özen ile hayallerinizi birer birer gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız kumaşların dokusundan, aksesuar ve ipliklerin orjinalliği ve kalitesine kadar, işimizin değerini arttıran her nüans bizim için çok önemli.

Çünkü farkın ayrıntıda gizli olduğuna inanıyoruz. Modellerimiz çeşitli ve benzersiz. Her bir modelimizin arkasında büyük bir birikim, tasarım gücü ve geniş bir ekibin titiz çalışması yatıyor. Hayallerin sınırlarını zorlayan üretimler yapıyoruz. Özel müşterilerimizin en özel günlerindeki bu unutulmaz mutluluğunda pay sahibi olmak, bize çalışma azmi veriyor. Bu hayallerimiz ve ilkelerimizle büyümeye devam ediyoruz. Vizyonumuz doğu ve batının sentezi olan topraklarımızın hikayelerinden esinlenerek hazırlanan özel gelinlik kreasyonları sayesinde dünyada en iyi tanınmış 10 firmadan biri olmak. Misyonumuz modaya yön verecek en özel gelinlikler yaratmak ve bu yolla markamızı tüm dünyaya tanıtmak.