0535 924 37 04

Sosyal Medyada Biz}

Abiye Modelleri


Dantel aplikli, mikado ipeğinden yapılmış kokteyl elbisesi. Kare şeklinde dekolteye sahip, fırfırlı dantel korsaj. Bel kısmında mikado kemerli. Mikado ipeğinden balık etek.

Düğünler için ideal, yuvarlak yakalı, brokar, robadan, kısa kokteyl elbisesi. Bisiklet yakalı, 3/4 kollu Brokar ceket. Robadan elbise.

Mikado ipeğinden yapılmış, dirsekte biten kolları olan dantel ve tül balık etekli elbise. Kalp şeklinde yakalı ve dantel apliklerle süslenmiş ince tülden üst katmanı bulunan korsaj. Ortadan yırtmaçlı mikado etek ve ortasında küçük bir fiyonk bulunan mikado kemer.

Chantilly dantelinden yapılmış, dantel aplikli, kısa, düz nedime elbisesi. Bisiklet yakalı ve kısa japone kollu korsaj. Belden geniş grogen kemer.

Kontrast dantel süslemeli, kısa mikado elbise. Önden kayık yakalı, arkadan V şeklinde dekolteli.

Kayık yakalı ve 3/4 kollu, dantelden yapılmış elbise. Dökümlü, yuvarlak sırt dekoltesi.

Mikado, dantel ve değerli taş işlemeli elbise. Dantel korsajlı, değerli taş işlemeli, gömlek V yakalı mikado elbise. Mikado ipeğinden yapılmış manşetleri olan uzun kollar ve önden kıvrımlı mikado etek.

Kayık yakalı, kısa mikado elbise. Kısa kollu ve mikadodan yapılmış ince kemerli korsaj. Dökümlü, yuvarlak sırt dekoltesi. Etek, bel kısmında tek bir yandan drapelidir.

Jorjet ve dantelden, kloş etekli elbise. Dantel aplikli, dirseğe kadar kollu jorjet korsaj. Kalp şeklinde yakası olan korsaj ve kayık yakalı ince üst parça. Korsajın yanlarında ince tül detaylar.

Mikado ipeğinden yapılmış, dirsekte biten kolları olan dantel ve tül balık etekli elbise. Kayık yakalı dantel korsaj. Boyun kısmında fiyonklu dekoratif eğik bant ve mikado kemer. Dökümlü ‘V’ şeklinde sırt dekoltesi. Mikado ipeğinden balık etek.

Gece düğünleri için, dantelden, düz tarzda kısa elbise. 3/4 kollu, dekoratif dantel çiçeklerle süslenmiş straplez korsaj. Sırt kısmı V dekoltelidir. Asimetrik dantel etek.

Kalp şeklinde korsajlı jorjet pantolon takım. Geniş, plili jorjet pantolon. Yüksek drapeli yakalı ve fiyonklu bluz. Manşonlu karpuz kol.

Japone kollu kloş etekli jorjet elbise. Kayık yakalı, bel kısmında drapeli ve değerli taş süslemeli korsaj. Sırt kısmında ortada dökümlü açıklık.

Brokardan kısa düz elbise. Hafif drapeli, anvelop, V yakalı korsaj. 3/4 kollu ve yan kısmında fiyonk bulunan kemer. Mor.

Bürümcük, uzun, balık etekli elbise. Tülden kalp şeklinde dekolteli, kayık yakalı dantel korsaj. Dökümlü V şeklinde sırt kısmı. İnce tül dantel godeli krep kumaşlı etek ve uzun dantel kollar.

Mikado ve dantelden yapılmış kısa kokteyl elbisesi. Kalp şeklinde göğüs dekolteli drapeli mikado korsaj. Dantel üst katmanlı mikado etek. Mikadodan yapılmış, 3/4 kollu, dantel aplikli ceket.

Anvelop korsajlı, kısa kokteyl elbisesi. V yakalı, omuzda dekoratif bürümcük çiçekli. Fiyonklu dar bürümcük kemer.

İnce tül ceketli, kalp şeklinde yakalı korsajlı kısa dantel elbise. Dirseğe kadar uzanan kollar ve aynı renkte, kurdeleli grogen kemer. Tül sırt dekoltesi ve düğmeler.