0535 924 37 04

Sosyal Medyada Biz}

2017 Abiye Seçimleri

2017 Abiye Seçimleri

Günlük yaşantıda kullanılan elbise formları ile özel gün ve davetlerde kullanılan elbise formları aynı değildir. Özel davetlerde gecenin starı olmak ve bu özel davetlere verdiğiniz değeri anlatmak için en şık ve en farklı model seçimini yaparak, geceye damga vurabilirsiniz. Tesettür abiye modelleri farklı tasarımlar ile dikkat çekici ve şık olmanıza imkân veriyor.

Abiye Elbise Tasarımları

Tesettür abiye modelleri farklı kumaş türleri ile hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Kimi zaman şifon ve tüller ile hareket kazandırılan abiyeler kim zaman danteller ile farklı bir havaya bürünebiliyor. Sadece kumaş detayları ile sınırlı kalmayan moda tasarımcıları aynı zamanda payetler, pullar, taşlar, boncuklar, deri detaylar, kemerler, zincirler, nakışlar, püsküller ve daha birçok aksesuar ile farklılık kazandırabiliyor. Bunların yanı sıra abiye formlarında gümüş ya da gold detayları görmenizde mümkün.

Abiye elbise modellerinden en çok tercih edilen balık elbise modelli kimi zaman yerini kabarık eteklere bırakabiliyor. Dar elbise modellerinin yanı sıra bol olan abiye modelleri de beğeniye sunulan formlar arasındadır.

Abiyeler uzun olduğu gibi kısa olarak da tasarlanır. Aynı zamanda ön kısmı kısa ve arka kısmı uzun olan modelleri de görebilirsiniz. Tek rengin hâkim olduğu tasarımların yanı sıra iki renk uyumundan faydalanarak hazırlanan birçok elbise de koleksiyonlarda yerlerini alıyor.

Zevkinize ve katılacağınız davette göre farklı abiye modellini tercih etmeniz mümkün. Fakat bu tercihi yaparken bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir.

Abiye Seçiminde Püf Noktalar

Abiye elbise seçimlerinde vücuda en uygun olan model seçimi yapmak en doğrusudur. Bunun yanı sıra elbisenizin iyi bir dikiş kalitesinde olması, kumaşın kalitesi de dikkat edilmesi gereken bir başka detaydır. Bunların yanı sıra her giyim parçasında olduğu gibi abiye elbise seçiminde de bedeninize tam oturan modelli seçmek gerekir. Çok dar olan bir elbise size sıkıntı yaratabileceği gibi fazla bol olan ya da belli potlukların olduğu abiyelerde şık bir duruş yaratmayacaktır. Tesettür abiye modelleri farklı renk seçenekleri ile sizin ten renginize en uygun olanı seçmenize de olanak verir. Bu sebep ile teniniz ile uyum yakaladığınız seçimi yapmanız da kolaylaşır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN